Podporuje mojeID

OBCHODNÍ PODMÍNKY
Obchodní podmínky

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v tmto internetovém obchodě .

1. OBJEDNÁVKA ZBOŽÍ

  • Odesláním objednávky vybraného zboží zákazník potvrzuje závaznost jeho objednávky.
  • Objednávka je návrhem kupní smlouvy, která vzniká samotným dodáním zboží. Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých předepsaných údajů a náležitostí v objednávkovém formuláři.
  • Po odeslání objednávky se zákazníkovi automaticky odešle zpráva o zaevidování jeho požadavku na jeho e-mail adresu uvedenou při vyplnění kontaktního formuláře.
  • Objednávku je možné provést rovněž telefonicky na telefonním čísle uvedeném v KONTAKTECH.

2. CENA ZBOŽÍ

Veškeré ceny produktů uvedených na stránkách jsou bez DPH. Nejsem plátcem DPH.  Na všechny druhy zboží je možné získat při větších odběrech množstevní slevu.

3. PLATEBNÍ PODMÍNKY, DODÁNÍ ZBOŽÍ

Za objednané zboží dodané prodávajícím je kupující povinen zaplatit prodávajícímu cenu tohoto zboží obsaženou v aktuálním internetovém katalogu prodávajícího, platném ke dni objednání kupujícím. Prodávající si vyhrazuje právo změny prodejní ceny, a právo stornovat objednávku. Musí však o tomto svém kroku zákazníka informovat mailem nebo telefonicky.

Vlastnické právo k objednanému zboží, dodanému spotřebiteli přechází na kupujícího úplným zaplacením kupní ceny. Jestliže však celá kupní cena byla zaplacena předem, přechází toto vlastnické právo na kupujícího až předáním a převzetím dodaného zboží.

Objednané zboží je možné zaplatit těmito způsoby:

  1. platba v hotovosti - při osobním předání zásilky
  2. platba na dobírku - zboží je odesláno Českou poštou,

Odesílané zboží je pojištěné a za jeho stav ručí přepravce. Pokud dorazí zásilka viditelně poškozená, zboží nepřebírejte a sepište s přepravcem reklamační protokol.

Poštovné a balné objednávek:
K ceně zboží bude připočten manipulační poplatek (poštovné pro ČR + balné) dle způsobu doručení a celkové ceny a druhu nakoupených produktů, viz níže uvedená tabulka manipulačních poplatků.

Typ platby Způsob doručení Manipulační poplatek vč. DPH (poštovné a balné)
Platba na dobírku Česká pošta obchodní balík - nákup do 500,-Kč 129,-Kč
Česká pošta obchodní balík - nákup nad 500,-Kč 120,-Kč
  • Poštovné a balné je zdarma u objednávek nad 1500 Kč  zasílaných Českou poštou po celé ČR.

4. DODACÍ LHŮTA

Zboží je zasíláno po území České republiky. Dodání mimo Českou republiku řešíme individuálně. Dodací lhůta začíná běžet ode dne obdržení závazné objednávky Dodací lhůta je do 5 pracovních dnů.V případě, že objednané zboží nebude na skladě nebo prodejce nezaručí vyexpedování do 5 pracovních dnů, oznámí prodávající předpokládaný termín expedice. V tom případě si však vyžádá odsouhlasení kupujícího.

NzdhNjAzO